Lato na łące 2024 - Mikromusic Acoustic Trio

miejsce:
Zagroda Inicjatyw Twórczych, Swołowo, Swołowo 5
bilety:

Przygotujcie się na niesamowitą przygodę muzyczną pod gołym niebem w Swołowie - stolicy Krainy w Kratę! Przed nami druga edycja cyklu koncertów "Lato na łące", podczas których artyści będą występować z dala od zgiełku miasta. W otoczeniu traw i zachodzącego słońca, uczestnicy będą mogli wysłuchać repertuaru czołowych wykonawców polskiej muzyki. Malownicze położenie łąki tuż za XIX-wieczną Zagrodą Inicjatyw Twórczych zachęca do organizacji plenerowych koncertów. To niepowtarzalna okazja, by doświadczyć jedności z naturą i cieszyć się niezapomnianymi chwilami w otoczeniu zieleni i uroku muzyki. Niech Lato 2024 w Swołowie będzie waszym niezapomnianym przeżyciem!

Mikromusic - 29 czerwca 2024 r.
Zagroda Inicjatyw Twórczych (Zagroda nr 5) w Swołowie
Początek koncertu: godz. 20:00
Otwarcie bram: godz. 19:00

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą m.in. w Japonii, Irlandii, Litwie. Zespół w 2020 r. został uhonorowany Fryderykiem w kategorii "Muzyka Poetycka". W Swołowie zespół zagra w składzie Acoustic Trio.

Bilety do nabycia w serwisie kupbilecik.pl w cenie:
80 zł - przedsprzedaż do 15 maja 2024 r.
90 zł - cena regularna od 16 maja 2024 r.

Organizatorzy: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Redzikowo, Zagroda Inicjatyw Twórczych w Swołowie, Gmina Redzikowo.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Mikromusic
artyści:
Natalia Grosiak, Dawid Korbaczyński, Robert Szydło, Robert Jarmużek, Adam Lepka, Łukasz Sobolak
Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się, że takie pozornie różne gatunki muzyki tutaj współbrzmią nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki - Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
Koronawirus
pomorskie