31 marzec 2022

Złoty w czwartek osłabia się wobec euro

zdjęcie: Złoty w czwartek osłabia się wobec euro / fot. PAP
fot. PAP
Złoty w czwartek po południu osłabiał się wobec euro, za które około godz. 17.30 trzeba było zapłacić 4,64 zł. Polska waluta osłabia się również wobec dolara.
REKLAMA

Skala przeceny wobec euro wynosi 0,06 proc.

Polska waluta osłabia się również wobec dolara - w tym przypadku o 0,61 proc. do 4,18 zł.

Również wobec franka szwajcarskiego złoty tracił na wartości. Skala osłabienia to 0,82 proc.; frank około godz. 17.30 kosztował 4,54 zł. (PAP)

pif/ pad/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Ustka
14.2°C
wschód słońca: 06:46
zachód słońca: 18:40
Koronawirus
pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Ustce